podle vašich představ

Nábytek na míru

V naší dílně věříme, že nábytek by měl být nejen funkční a esteticky přitažlivý, ale měl by také dokonale ladit s prostorem, do kterého je určen. Právě proto jsme se zaměřili na výrobu nábytku na míru, abychom vám umožnili proměnit váš domov či pracovní prostor v místo, kde se budete cítit skutečně dobře.

Interiérové doplňky

Na míru vytvořené řešení prostoru dle vaší potřeby a představ.

Houpací křesla

Křesla, která se houpou sama bez námahy.

Kuchyně

Kuchyně tvoříme z masivního dřeva. Jejich výhodou je dlouhověkost a nadčasové řešení. Kuchyně tak budou využívat i vaši pravnoučata. Každá kuchyně je jedinečná stejně jako její prostor a majitel. Díky individuálnímu přístupu tak získáváte nevšední řešení prostoru určeného přímo pro vaše potřeby.

Previous slide
Next slide
veřejné prostory

Bar v divadle Malé Scény,
Divadlo v Ústí nad Orlicí

Máme prostorové kapacity pro pokrytí větších projektů. Pro Divadlo v Ústí nad Orlicí jsme vytvořili jedineční bar. Konstrukce židlí je ze smrku. Sedáky a doplňky židle jsou z dubu. Stejně tak stolové desky, barový pult a podlaha.

Vše je kartáčováno a povrchově upravováno dvousložkovým lakem a barvou.

Navštivte Nás

U nás je každý zákazník na prvním místě, a proto přistupujeme k vašim potřebám a přáním s maximální péčí a pozorností. Naším hlavním cílem je dosáhnout vaší naprosté spokojenosti s každým projektem.

Otevírací doba

Na základě domluvy

email:
bstary@post.cz

Zavolejte nám

každý den:
8:00 – 20:00

tel: 603 996 313